Apie mus

Šendženas Vinco garsui nelaidžios medžiagos, Co, Ltd "yra specializuota garsui nelaidžios medžiagos, daugelį metų ir teikti su R & D, gamybos, pardavimų ir paslaugų produktų po pardavimo.

VINCO produktai apima veiklos disko, sounproofing plokštės, garso izoliacija putų, sienų garso izoliacija, grindų garso izoliacija, lubų garso izoliacija, vamzdžių garso izoliacija, triukšmo slopinimo plokštės, garso izoliacija, garsą sugeriančios plokštės, izoliacinės medžiagos, garsą sugerianti putoms ir kt

Kaip aukštųjų technologijų kompanija, mūsų produktai talentingas su ugniai, vandeniui, antikorozinė, kandžių neėdamas, ištempti, išdrožomis ir lengva konstrukcija, nebrangiai, labiausiai outunderstanding yra jie ekologijos ir aukštos norma garso izoliacija.

Produktai plačiai naudojami būsto, gamyklos, mašinų patalpos, posėdžių salėje, multi-funtion kambarys, KTV, vamzdžiai, biure, automobilyje ir daugelis kitų svetainių.

Vinco turi sutelkti dėmesį į vietos pranašumus, o nusižiūrėjo pasaulį, duetas stiprios inovacijų, patikimos kokybės ir didelės išlaidos atlikimo, Vinco produktai havd buvo labai populiarus su klientais.

Mūsų verslo tikslas yra tapti profesionali kompanija užsiima MTTP ir gamyba ir padaryti stive už labiausiai.

Mes turime visą rinkinį automatiškai kompiuterių kontroliuojama mašinų ir profesionalių techninių darbuotojų, siekiant užtikrinti mūsų produktą aukštos kokybės. Mūsų metinė pardavimas gali pasiekti net iki 500,000 kvadratinių metrų garsui nelaidžios medžiagos,, akustinė produktų, kilnojamo pertvara, Composite Materials .Welcome apsilankyti mūsų gamykloje sukurti ilgą sąlygos verslo bendradarbiavimą relationship.We pasiūlysime Jums geriausią aptarnavimą, puikią kokybę ir konkurencingą kainą.