„Gongda“ elektroakustinės absorbcijos susijungimo akustika buvo atmesta, akcijų kaina šiemet išaugo 148,91%

- Feb 10, 2020-

Gruodžio 12 d. Vakare, „tongda“ elektroakustinis bendradarbiavimas. („tongda electroacoustic co., LTD., 002655) paskelbė, kad bendrovės absorbcija ir susijungimas su„ wanmo “akustikos technologiniu bendradarbiavimu., LTD. (toliau vadinama „wanmo akustika“) ir su tuo susijusių sandorių dalykai nebuvo patvirtinti CSRC biržoje kotiruojamos bendrovės susijungimo ir reorganizacijos peržiūros komiteto darbo posėdyje. Prekyba bendrovės akcijomis bus atnaujinta 2019 m. Gruodžio 13 d., Penktadienį
CSRC atmetimo priežastis yra ta, kad nepakanka atskleisti faktą, kad tikrasis visos magijos akustikos valdytojas nepasikeitė per pastaruosius trejus metus, o visi stebuklingos akustikos pardavimo ir pelno šaltiniai labai priklauso nuo susijusių šalių, kurios nesilaiko atitinkamų administracinių priemonių dėl vertybinių popierių biržoje kotiruojamų įmonių reorganizavimo 43 straipsnio nuostatų.
Šiuo metu kontroliuojančiu bendrovės akcininku tapo visos stebuklingos akustikos dukterinė įmonė „avonsound“, turinti 15,27 proc. Bendrovės akcijų. Pakeitimas buvo atliktas 2017 m.
Anot pranešimo, pirminis bendrojo elektrinio garso kontroliuojantis akcininkas yra aukštųjų technologijų „Weifang“, originalus tikrasis valdiklis yra „Zhao Duren“, „Yang Jinjun“, „Dong Xiaomin“, „Ge Xiangjun“. 2017 m. Gruodžio mėn. Wanmoakustikos dukterinė įmonė „weifang gaoke and ai sonology“ pasirašė akcijų įsigijimo sutartį tarp Weifang ai sonology Technology Co., Ltd. ir Weifang Gaoke Electronics Co, Ltd. dėl Shandong Gettop Acoustic Co., Ltd. Perleidimas buvo baigtas 2018 m. Kovo 6 d. Užbaigus akcijų perleidimo registraciją, pasikeitė didžiausias akcininkas ir tikrasis bendrovės kontrolierius. Kontroliuojantis akcininkas tapo ai sonologija, o tikrasis valdytojas - xie guanhong.

Pora:Garso izoliacija Kitas:Žinios apie profesionalų automobilio garso konvertavimo garso izoliaciją: šie nesusipratimai apie automobilio garso izoliaciją