Žinios apie profesionalų automobilio garso konvertavimo garso izoliaciją: šie nesusipratimai apie automobilio garso izoliaciją

- Jan 29, 2020-

1. Ar būtina automobilio garso izoliacija?


Čia nėra teigiamo atsakymo. Ar garso izoliacija bus padaryta, priklauso nuo subjektyvių motociklininkų jausmų dėl automobilio triukšmo. Kai kurie žmonės nėra jautrūs triukšmui, o vairuodami triukšmingus automobilius, tokius kaip „Xiali“ ir „Qiyun“, nesijaučiate nepatogiai. Taip pat yra žmonių, kurie yra labai jautrūs triukšmui. Regalas taip pat nepatogiai jausis ausyje, kai bus apie 200 000 magnonų. Šiuo metu reikalingas garso izoliacijos apdorojimas. Todėl nesekite tendencijos, nedarykite garso izoliacijos, priklauso nuo to, ar jums to tikrai reikia.


2. Ar transporto priemonė turi būti nelaidi garsui?


Jei norite pašalinti triukšmą, pirmiausia turite suprasti, iš kur jis kyla, ir žinoti triukšmo šaltinį, tada galime „ištaisyti situaciją“. Daugelis automobilių savininkų ateina pas mane norėdami padaryti garso izoliaciją arba pasitarti su garso izoliacijos angomis ir paprašyti viso automobilio garso izoliacijos. Atrodo, kad jie žino tik apie automobilio garso izoliaciją, iš tikrųjų ne visi automobiliai yra tinkami automobilio garso izoliacijai.


Kai kuriems modeliams jų garso izoliacija nėra bloga arba nėra tam tikros garso izoliacijos dalies, todėl nebūtina daryti viso automobilio garso izoliacijos, jei ji nukreipta. Pvz., Jei jaučiate tik tai, kad padangų triukšmas yra garsus, jums reikia tik ant bagažinės durų ir rato stebulės sumontuoti smūgius sugeriančias plokšteles, o tada ant jų uždėti garsą sugeriančią medvilnę, efektas bus žymiai geresnis, tačiau jūs Nedėkite jo tose vietose, kur lengvai patenka vanduo, pavyzdžiui, durų plokštėse Garsą sugeriančioje medvilnėje.


3. Ar kuo daugiau garso izoliacinių medžiagų naudojama, tuo geresnis garso izoliacijos efektas?


Garso izoliacijos metodas yra labai specifinis. Jei tai nebus padaryta gerai, garso izoliacijos efektas gali būti blogesnis nei originalo automobilio. Pavyzdžiui, „Honda Fit“ automobilis pradėtas gaminti naudojant daug 4 durų garso izoliacinių medžiagų, tai yra maždaug 30% daugiau nei dabartinė praktika. Baigęs tai radau, kad uždarius duris jis jautėsi labai pradurtas ausyse. Tai yra norint atskirti per daug aukšto ir aukšto dažnio garsų, ryškūs žemo dažnio garsai, prarandamas pusiausvyros jausmas. Yra jausmas, kad ausų ausys bus užmuštos uždarius duris. Tai iš tikrųjų yra problema. Per daug!Pora:„Gongda“ elektroakustinės absorbcijos susijungimo akustika buvo atmesta, akcijų kaina šiemet išaugo 148,91% Kitas:Žinios apie automobilio garso izoliaciją